NIE TYLKO DLA DZIEWCZYN

Wielu wybitnych pisarzy podjęło się napisania książki na temat ludzkich problemów. Mnie jednak zainteresowała historia opisana przez osobę, która nie zajmuje się profesjonalnie przelewaniem myśli na papier. Powieść „Ocalona z piekła” jest oparta na autentycznych przeżyciach  Anny Golędzinowskiej. To właśnie prawdziwość opisanych zdarzeń skłoniła mnie do przeczytania tej lektury.

Autorka publikacji to polska modelka, której dzieje ukazują, że droga do sławy, szczęścia, spełnienia nie jest usłana różami. Anna od dzieciństwa borykała się z wieloma problemami dotyczącymi relacji z rodziną, miłością , narkotykami. Życie nie było dla niej łaskawe, jednak dzięki Bogu oraz życzliwym ludziom, którzy buli dla niej niczym anioły bez skrzydeł, udało jej się przezwyciężyć przeciwności losu.

Mimo, ze czasy się zmieniły, uważam, że każdy młody człowiek odnajdzie   w nastoletniej Ani cząstkę siebie. Książka wywarła na mnie duże wrażenie i sądzę, iż wszyscy, którzy zdecydują się ją przeczytać nie pożałują wyboru i odkryją w jej treści wiele mądrości życiowych.

Katarzyna Mazur

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s