„Hopeless” Colleen Hoover-III miejsce w konkursie „Książka- superwitamina nie tylko na jesienną chandrę”

Colleen Hoover Hopeless

Czasem odkrycie prawdy może odebrać nadzieję szybciej niż wiara w kłamstwa …

Życie Sky z dnia na dzień zmienia się diametralnie. Względny spokój ducha burzą kłamstwa, wielkie tajemnice, których odkrycie kosztuje ją wiele cierpienia, ale i utratę dotychczasowej tożsamości. Dziewczyna musi zmierzyć się z demonami przeszłości, które przez wiele lat drzemały ukryte gdzieś na samym dnie jej duszy.

O tej książce usłyszałam już jakiś czas temu, jednak dopiero teraz udało mi się w nią zagłębić. Miała wiele bardzo pozytywnych opinii, na których podstawie wysnułam sobie wyidealizowaną wizję opisanej historii. Cóż … trochę się zawiodłam. Akcja przybiera tempa w połowie. Od tego momentu książkę czytało mi się dużo przyjemniej niż wcześniej. Wszystko zaczęło dziać się szybciej, potrafiło zainteresować mnie o wiele bardziej.

Pomimo swoich mankamentów książka Hoover jest idealną propozycją na długie, jesienne wieczory. Pozwala nam oderwać się od rzeczywistości, odpocząć. Myślę, że swój ogromny sukces zawdzięcza niezwykłej lekkości przekazu. Z chęcią sięgnę kiedyś do innych propozycji, które wyszły spod pióra Colleen Hoover, aby przekonać się o słynnej niesamowitości dzieł tej autorki.

Wiktoria Szyszka
klasa 1H

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s