„PLANETA SINGLI” , reżyseria: Mitja Okorn.

    Do obejrzenia „Planety Singli” skłoniła mnie w dużej mierze obsada. Główne role przypadły Maciejowi Sthurowi oraz Agnieszce Więdłosze, czyli dwójce moich ulubionych polskich aktorów. Ania (Agnieszka Więdłocha) to niespełniona pianistka, która obecnie jest nauczycielką muzyki w szkole podstawowej. Tomasz (Maciej Sthur) to z kolei bogaty celebryta prowadzący swój własny talk-show.

Ich drogi łączy przypadek w jednej z miejskich restauracji w Walentynki. Los wciąż je ze sobą splata, lecz wzajemna niechęć dwójki bohaterów jest wyczuwalna od pierwszych minut seansu. Czy ich nastawienie do siebie ulegnie zmianie?

„Planeta Singli” to komedia romantyczna, która w bardzo przewrotny sposób ukazuje skomputeryzowanie świata. Głównym tematem filmu jest zawiązywanie znajomości przez Internet za pomocą aplikacji dla osób poszukujących drugiej połówki. Umówione przez właśnie planetę singli randki Ani zazwyczaj kończą się fiaskiem. Osoba po drugiej stronie ekranu okazuje się zupełnie inna niż nasze wyobrażenie wytworzone na podstawie kilku rozmów na czacie zakładało. Produkcja rozśmiesza ogromną dawką humoru lecz także poucza, że Internet nie jest najlepszą drogą do odnalezienia „tej jedynej”/”tego jedynego”.

Gorąco polecam ten film, gdyż przez cały czas jego trwania czymś zaskakuje. Ciągłe zwroty akcji doprawione nietuzinkowymi żartami sprawiają, że całość jest bardzo lekka i przyjemna w odbiorze. Jeżeli macie chwilę wolnego czasu i nie wiecie, co obejrzeć: wybierzcie „Planetę Singli”.
Natalia

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s