Josh Boone – „Gwiazd naszych wina”

gwiazd-naszych-wina.jpg

„Gwiazd naszych wina” to film nakręcony w 2014 roku przez Josha Boona, który wyreżyserował także znakomite „Bez miłości ani słowa”. Film oparty jest na powieści Johna Greena o takim samym tytule. Opowiada historię cierpiącej na nowotwór tarczycy Hazel, która zmaga się nie tylko z leczeniem, ale również z normalnymi problemami nastolatków…Namówiona przez nadopiekuńczych rodziców zgadza się na spotkania grupy wsparcia. Poznaje tam Gusa i Isaaca. Gus był koszykarzem, ale rak pozbawił go nogi. Oboje uwielbiają czytać, więc szybko znajdują wspólny język. Isaac jest jego najlepszym przyjacielem, który w wyniku choroby stracił oko. Razem tworzą grupę przyjaciół, którzy wspierają się nawzajem w walce z rakiem i codziennych trudnościach.

Nie sposób też ominąć świetnej obsady. Główne role przypadły Shailene Woodle i Anselowi Elgrotowi, których widzowie mają szansę zobaczyć też w trylogii „Niezgodnia”. Aktorzy bardzo dobrze wczuli się w swoje role, dzięki czemu szybko się do nich przywiązujemy.

Fabuła jest interesująca, bohaterowie to zwykli ludzie, z którymi można się łatwo utożsamić. Tym ciężej przychodzi nam pogodzić się z każdą stratą, jaką obserwujemy. Film ten uczy nas doceniać i cieszyć się każdą chwilą, jaka została nam dana.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s