Wyniki ankiety internetowej

Ankieta_ikonaWnioski z ankiety od razu rzucają się w oczy: Czytamy niewiele, aż 63% ankietowanych czyta w miesiącu nie więcej niż dwie książki, za to oglądamy zdecydowanie więcej, bo aż 67% respondentów ogląda więcej niż trzy filmy w ciągu miesiąca.

Natomiast wśród najpopularniejszych gatunków filmów znalazły się romanse, kryminały i filmy fantasy, a także dramaty i sensacje. Jeśli chodzi o książki, które najczęściej czytamy, króluje także literatura fantastyczna, a kolejne miejsca zajmują dramaty i romanse.

Według naszych respondentów, problemem najczęściej dotykającym naszą rodzinę, są bezrobocie i problemy finansowe, a co za tym idzie, także rozbicie rodziny przez migracje zarobkowe. Problemem dzisiejszego świata są także coraz częściej diagnozowane ciężkie i nieuleczalne choroby, m.in. nowotwory.

Pociesza jednak fakt, że większość respondentów uważa się za osoby szczęśliwe. Rzadko występują problemy rodzinne lub w miejscu pracy, a tylko 11% ankietowanych twierdzi, iż nie potrafi radzić sobie z problemami.

Wszystkim, którzy niestety znajdują się w tych jedenastu procentach, mamy nadzieję pomóc poprzez nasz projekt. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego bloga 🙂

Szczegółowe wyniki ankiety znajdziesz tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s